go4poland Program dla Polaków
studiujących za granicą

fundacja GPW GPW

AKTUALNOŚCI

PKN Orlen Partnerem Strategicznym IV edycji Programu
21 luty 2019r.

PKN Orlen Partnerem Strategicznym IV edycji Programu

Informujemy, że Partnerem Strategicznym IV edycji Programu Go4Poland-Wybierz Polskę! została Firma PKN Orlen. Już niedługo ogłosimy kolejnych Partnerów IV edycji.

XII Congress of Polish Student Societies in the UK
06 luty 2019r.

XII Congress of Polish Student Societies in the UK

The oldest Polish student conference comes home. This February, Congress of Polish Student Societies in the UK, started by Professor Pełczyński in 2007 at the University of Oxford will again take place at this ancient institution.

IV edycja Projektu - partnerzy
04 luty 2019r.

IV edycja Projektu - partnerzy

Jako, że IV edycja została już publicznie zapowiedzenia czas przedstawiać Partnerów Programu!

Zakończyliśmy rekrutację do III–ej edycji programu „Go4Poland – Wybierz Polskę!”

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji, która rozpocznie się w 2019 roku.

PARTNERZY STRATEGICZNI

PARTNERZY IV EDYCJI

PATRONAT HONOROWY

NASI AMBASADORZY

Anna Szlagor

Anna Szlagor

University of Birmingham
International Business

 anna.szlagor@go4poland.pl

Łukasz Kołodziej

Łukasz Kołodziej
University of North Carolina 
at Chapel Hill
Philosophy, Politics and Economics

lukasz.kolodziej@go4poland.pl

 

 

Adam Ostaszewski

Adam Ostaszewski
University of Warwick
Economics

adam.ostaszewski@go4poland.pl

Agata Żelazna

Agata Żelazna
Coventry University
Medical and Pharmacological Science

agata.zelazna@go4poland.pl

Aleksandra Szaniewska

Aleksandra Szaniewska
Erasmus University Rotterdam
Msc Finance & Investments

aleksandra.szaniewska@go4poland.pl

 

Dawid Fleischer

Dawid Fleischer
University of Warwick
Politics, Philosophy and Economics

dawid.fleischer@go4poland.pl

Katarzyna Kościelecka

Katarzyna Kościelecka
University of Brighton
Biomedical Science BSc

katarzyna.koscielecka@go4poland.pl

Krzysztof Jakubowski

Krzysztof Jakubowski
University of Pensylvania
Economics, Finance, Business Analitics

krzysztof.jakubowski@go4poland.pl

Krzysztof Rentflejsz

Krzysztof Rentflejsz 

University of Warwick 
Philosophy, Politics and Economics 

krzysztof.rentflejsz@go4poland.pl

Marcin Górka

Marcin Górka
Rotterdam School of Management
Finance&Invesmtents

marcin.gorka@go4poland.pl

Patryk Lisowski

Patryk Lisowski
University of Lincoln
Bsc Banking and Finance 

patryk.lisowski@go4poland.pl

 

Przemysław Kamiński

Przemysław Kamiński
De Montfort University, Leicester
Business and Management

przemyslaw.kaminski@go4poland.pl

Rafał Chrzan

Rafał Chrzan

Univeristy of Bristol
Economics and Managament

rafal.chrzan@go4poland.pl

Sara Abouhilal

Sara Abouhilal
University of Hong Kong
University of Birmingham
Liberal Arts

sara.abouhilal@go4poland.pl

Wiktoria Fay

Wiktoria Fay
The Hague University of Applied Sciences 
International and European Law

wiktoria.fay@go4poland.pl

Witold Iracki

Witold Iracki
Bocconi University
International Economics and Managment

witold.iracki@go4poland.pl