go4poland Program dla Polaków
studiujących za granicą

fundacja GPW GPW

AKTUALNOŚCI

JLL partnerem IV edycji Go4Poland - Wybierz Polskę!
17 kwiecień 2019r.

JLL partnerem IV edycji Go4Poland - Wybierz Polskę!

W gronie Partnerów tegorocznej edycji Programu witamy firmę JLL. Dziękujemy i liczymy na owocną współpracę!

Rozpocznij karierę z Orlenem!
10 kwiecień 2019r.

Rozpocznij karierę z Orlenem!

Jeżeli chcesz dobrze rozpocząć swoją karierę zawodową zaaplikuj do programu stażowego Kierunek ORLEN. Niezmiennie, wspólnym celem programu Kierunek ORLEN pozostaje praktyczne przygotowanie do realizacji zadań na konkretnym stanowisku i przygotowanie do rozpoczęcia pracy w konkretnym obszarze lub zespole. Zapraszamy studentów i absolwentów uczelni o profilach inżynieryjnych, ekonomicznych i biznesowych

Nowi Partnerzy Go4Poland
22 marzec 2019r.

Nowi Partnerzy Go4Poland

Mamy zaszczyt ogłosić, że do tegorocznej edycji Programu Go4Poland dołącza dwóch kolejnych, znakomitych Partnerów. Są to: Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE S.A) oraz Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju (Fundacja PFR). Dziękujemy za zaufanie!

Zakończyliśmy rekrutację do III–ej edycji programu „Go4Poland – Wybierz Polskę!”

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji, która rozpocznie się w 2019 roku.

PARTNERZY STRATEGICZNI

PARTNERZY IV EDYCJI

PATRONAT HONOROWY

PATRONAT MEDIALNY

NASI AMBASADORZY

Anna Szlagor

University of Birmingham
International Business

 anna.szlagor@go4poland.pl

Adam Ostaszewski
University of Warwick
Economics

adam.ostaszewski@go4poland.pl

Agata Żelazna
Coventry University
Medical and Pharmacological Science

agata.zelazna@go4poland.pl

Aleksandra Szaniewska
Erasmus University Rotterdam
Msc Finance & Investments

aleksandra.szaniewska@go4poland.pl

 

Arkadiusz Więclewski
Cardiff University
Integrated Engineering

arkadiusz.wieclewski@go4poland.pl

Dawid Fleischer
University of Warwick
Politics, Philosophy and Economics

dawid.fleischer@go4poland.pl

Katarzyna Kościelecka
University of Brighton
Biomedical Science BSc

katarzyna.koscielecka@go4poland.pl

Krzysztof Jakubowski
University of Pensylvania
Economics, Finance, Business Analitics

krzysztof.jakubowski@go4poland.pl

Krzysztof Rentflejsz 

University of Warwick 
Philosophy, Politics and Economics 

krzysztof.rentflejsz@go4poland.pl

Łukasz Kołodziej
University of North Carolina 
at Chapel Hill
Philosophy, Politics and Economics

lukasz.kolodziej@go4poland.pl

 

 

Marcin Górka
Rotterdam School of Management
Finance&Invesmtents

marcin.gorka@go4poland.pl

Martyna Silicka
Université Paris II Panthéon-Assas
Droit des Affaires

martyna.silicka@go4poland.pl

Michał Znojek
WU (Vienna University of Economics and Business) 
Business, Economics and Social Sciences

michal.znojek@go4poland.pl

Patryk Lisowski
University of Lincoln
Bsc Banking and Finance 

patryk.lisowski@go4poland.pl

 

Przemysław Kamiński
De Montfort University, Leicester
Business and Management

przemyslaw.kaminski@go4poland.pl

Rafał Chrzan

Univeristy of Bristol
Economics and Managament

rafal.chrzan@go4poland.pl

Sara Abouhilal
University of Hong Kong
University of Birmingham
Liberal Arts

sara.abouhilal@go4poland.pl

Weronika Wawrzyniak

University of Birmingham
Mathematics with Business Management

 weronika.wawrzyniak@go4poland.pl

Wiktoria Fay
The Hague University of Applied Sciences 
International and European Law

wiktoria.fay@go4poland.pl

Witold Iracki
Bocconi University
International Economics and Managment

witold.iracki@go4poland.pl

Wojciech Zabrzeski
Northumbria University
Business with Management 

wojciech.zabrzeski@go4poland.pl