go4poland Program dla Polaków
studiujących za granicą

fundacja GPW GPW

AKTUALNOŚCI

II Spotkanie Rady Programowej
02 grudzień 2019r.

II Spotkanie Rady Programowej

W czwartek, 21.11.2019 r. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyło się spotkanie Rady Programowej Go4Poland. Wzięli w nim udział przedstawiciele Fundacji GPW, obecnych i przyszłych Partnerów Programu: PLL LOT, PARP, PGNiG, PAIH, KDPW S.A, BondSpot S.A, Pekao S.A, a także przedstawiciele Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie.

Spotkajmy się na Poland 2.0. Summit!
17 październik 2019r.

Spotkajmy się na Poland 2.0. Summit!

Już w przyszłym tygodniu Fundacja GPW zagości na Konferencji Poland 2.0. Summit odbywającej się w Londynie. Podczas wydarzenia podsumujemy minioną edycję oraz podzielimy się informacjami dotyczącymi kolejnej, piątej już odsłony.

Wakacyjne aktywności Go4Poland
30 wrzesień 2019r.

Wakacyjne aktywności Go4Poland

Minione lato to czas wielu działań w ramach Programu Go4Poland. Otworzyły się nowe możliwości międzynarodowej współpracy i wsparcia ze strony administracji. Nie próżnowali również Laureaci, którzy odbywali staże, brali udział w warsztatach i mentoringu.

Zakończyliśmy rekrutację do III–ej edycji programu „Go4Poland – Wybierz Polskę!”

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji, która rozpocznie się w 2019 roku.

PARTNERZY STRATEGICZNI

PATRONAT HONOROWY

PATRONAT MEDIALNY

NASI AMBASADORZY

Anna Szlagor

University of Birmingham
International Business

 anna.szlagor@go4poland.pl

Adam Ostaszewski
University of Warwick
Economics

adam.ostaszewski@go4poland.pl

Adelaide Di Maggio
University College London (UCL)
Philosophy and History of Art BA

adelaide.dimaggio@go4poland.pl

 

Agata Żelazna
Coventry University
Medical and Pharmacological Science

agata.zelazna@go4poland.pl

Aleksandra Szaniewska
Erasmus University Rotterdam
Msc Finance & Investments

aleksandra.szaniewska@go4poland.pl

 

Arkadiusz Więclewski
Cardiff University
Integrated Engineering

arkadiusz.wieclewski@go4poland.pl

Dawid Fleischer
University of Warwick
Politics, Philosophy and Economics

dawid.fleischer@go4poland.pl

Katarzyna Kościelecka
University of Brighton
Biomedical Science BSc

katarzyna.koscielecka@go4poland.pl

Krzysztof Jakubowski
University of Pensylvania
Economics, Finance, Business Analitics

krzysztof.jakubowski@go4poland.pl

Krzysztof Rentflejsz 

University of Warwick 
Philosophy, Politics and Economics 

krzysztof.rentflejsz@go4poland.pl

Łukasz Kołodziej
University of North Carolina 
at Chapel Hill
Philosophy, Politics and Economics

lukasz.kolodziej@go4poland.pl

 

 

Marcin Górka
Rotterdam School of Management
Finance&Invesmtents

marcin.gorka@go4poland.pl

Martyna Silicka
Université Paris II Panthéon-Assas
Droit des Affaires

martyna.silicka@go4poland.pl

Mateusz Galiński
University of Warwick
Mathematics, Operations Research, Statistics and Economics (MORSE)

mateusz.galinski@go4poland.pl 

Michał Znojek
WU (Vienna University of Economics and Business) 
Business, Economics and Social Sciences

michal.znojek@go4poland.pl

Patryk Lisowski
University of Lincoln
Bsc Banking and Finance 

patryk.lisowski@go4poland.pl

 

Przemysław Kamiński
De Montfort University, Leicester
Business and Management

przemyslaw.kaminski@go4poland.pl

Rafał Chrzan

Univeristy of Bristol
Economics and Managament

rafal.chrzan@go4poland.pl

Sara Abouhilal
University of Hong Kong
University of Birmingham
Liberal Arts

sara.abouhilal@go4poland.pl

Weronika Wawrzyniak

University of Birmingham
Mathematics with Business Management

 weronika.wawrzyniak@go4poland.pl

Wiktoria Fay
The Hague University of Applied Sciences 
International and European Law

wiktoria.fay@go4poland.pl

Witold Iracki
Bocconi University
International Economics and Managment

witold.iracki@go4poland.pl

Wojciech Zabrzeski
Northumbria University
Business with Management 

wojciech.zabrzeski@go4poland.pl