go4poland Program dla Polaków
studiujących za granicą

fundacja GPW GPW

AKTUALNOŚCI

Fundacja GPW zachęca Polaków po zagranicznych studiach do rozwijania kariery w kraju!
01 lipiec 2019r.

Fundacja GPW zachęca Polaków po zagranicznych studiach do rozwijania kariery w kraju!

27 czerwca 2019 r. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się konferencja „Twoja kariera – kierunek Polska” organizowana przez Fundację GPW w ramach programu „Go4Poland – Wybierz Polskę!” Panele dyskusyjne z udziałem przedstawicieli biznesu, polityki i nauki przyciągnęły do siedziby GPW blisko 200 uczestników

UWAGA! Otwieramy rejestrację na warsztaty dla studentów z Polski
18 czerwiec 2019r.

UWAGA! Otwieramy rejestrację na warsztaty dla studentów z Polski

Fundacja GPW i Partnerzy IV edycji Go4Poland zapraszają na warsztaty organizowane w dniach 24 - 28.06.2019 r.Każdy uczestnik może zapisać się na kilka spotkań, ale liczba miejsc jest ograniczona więc zachęcamy do działania!

Konferencja Twoja kariera - kierunek Polska!
04 czerwiec 2019r.

Konferencja Twoja kariera - kierunek Polska!

Fundacja GPW zaprasza na Konferencję oraz Targi Kariery, organizowane w ramach Programu „Go4Poland – Wybierz Polskę!”, które odbędą się 27 czerwca 2019 r. w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie

Zakończyliśmy rekrutację do III–ej edycji programu „Go4Poland – Wybierz Polskę!”

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji, która rozpocznie się w 2019 roku.

PARTNERZY STRATEGICZNI

PATRONAT HONOROWY

PATRONAT MEDIALNY

NASI AMBASADORZY

Anna Szlagor

University of Birmingham
International Business

 anna.szlagor@go4poland.pl

Adam Ostaszewski
University of Warwick
Economics

adam.ostaszewski@go4poland.pl

Agata Żelazna
Coventry University
Medical and Pharmacological Science

agata.zelazna@go4poland.pl

Aleksandra Szaniewska
Erasmus University Rotterdam
Msc Finance & Investments

aleksandra.szaniewska@go4poland.pl

 

Arkadiusz Więclewski
Cardiff University
Integrated Engineering

arkadiusz.wieclewski@go4poland.pl

Dawid Fleischer
University of Warwick
Politics, Philosophy and Economics

dawid.fleischer@go4poland.pl

Katarzyna Kościelecka
University of Brighton
Biomedical Science BSc

katarzyna.koscielecka@go4poland.pl

Krzysztof Jakubowski
University of Pensylvania
Economics, Finance, Business Analitics

krzysztof.jakubowski@go4poland.pl

Krzysztof Rentflejsz 

University of Warwick 
Philosophy, Politics and Economics 

krzysztof.rentflejsz@go4poland.pl

Łukasz Kołodziej
University of North Carolina 
at Chapel Hill
Philosophy, Politics and Economics

lukasz.kolodziej@go4poland.pl

 

 

Marcin Górka
Rotterdam School of Management
Finance&Invesmtents

marcin.gorka@go4poland.pl

Martyna Silicka
Université Paris II Panthéon-Assas
Droit des Affaires

martyna.silicka@go4poland.pl

Michał Znojek
WU (Vienna University of Economics and Business) 
Business, Economics and Social Sciences

michal.znojek@go4poland.pl

Patryk Lisowski
University of Lincoln
Bsc Banking and Finance 

patryk.lisowski@go4poland.pl

 

Przemysław Kamiński
De Montfort University, Leicester
Business and Management

przemyslaw.kaminski@go4poland.pl

Rafał Chrzan

Univeristy of Bristol
Economics and Managament

rafal.chrzan@go4poland.pl

Sara Abouhilal
University of Hong Kong
University of Birmingham
Liberal Arts

sara.abouhilal@go4poland.pl

Weronika Wawrzyniak

University of Birmingham
Mathematics with Business Management

 weronika.wawrzyniak@go4poland.pl

Wiktoria Fay
The Hague University of Applied Sciences 
International and European Law

wiktoria.fay@go4poland.pl

Witold Iracki
Bocconi University
International Economics and Managment

witold.iracki@go4poland.pl

Wojciech Zabrzeski
Northumbria University
Business with Management 

wojciech.zabrzeski@go4poland.pl