O nas

Towarowa Giełda Energii S.A. (TGE) powstała pod koniec 1999 roku. Jest Nominowanym Operatorem Rynku Energii Elektrycznej (NEMO) dla polskiego obszaru cenowego oraz jedyną licencjonowaną giełdą towarową w Polsce, a od lutego 2015 r. posiada zezwolenie na prowadzenie rynku regulowanego. TGE należy do Grupy Kapitałowej Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (od lutego 2012 r.).

Czytaj więcej

Dlaczego warto

Kultura pracy w TGE jest dla nas bardzo ważna. Struktura spółki oparta na współpracy oraz nasze zaangażowanie w budowanie lepszego i skuteczniej funkcjonującego rynku sprawia, że TGE jest idealnym miejscem do rozwoju kompetencji i kariery. W swoich szeregach mamy najwyższej klasy specjalistów i ekspertów.

Czytaj więcej

Kogo szukamy

Szukamy zaangażowanych i kompetentnych Pracowników, rozwijających się wraz z firmą. Towarowa Giełda Energii jest dynamicznym miejscem pracy, które skupia najlepszych profesjonalistów z wielu środowisk.

Czytaj więcej

Kariera i rozwój

Chcemy współtworzyć kulturę korporacyjną, która przyciąga i rozwija najbardziej utalentowanych specjalistów, co z kolei przekłada się na lepszą obsługę Członków Giełdy. Inwestujemy w cztery kluczowe obszary, mając na uwadze to, co jest najbardziej wartościowe z punktu widzenia naszych Członków, Partnerów i Pracowników: Otwartość, Rozwój, Profesjonalizm wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

Czytaj więcej
Partner strategiczny

Ambasadorzy

Ambasadorzy instytucjonalni