go4poland Program dla Polaków
studiujących za granicą

fundacja GPW GPW

AKTUALNOŚCI

„Go4Poland – Wybierz Polskę!” na LSE Polish Economic Forum - podsumowanie
13 marzec 2019r.

„Go4Poland – Wybierz Polskę!” na LSE Polish Economic Forum - podsumowanie

Za nami kolejna edycja LSE Polish Economic Forum. Wśród oficjalnych partnerów wydarzenia była Fundacja GPW

Już jutro LSE Polish Economic Forum
08 marzec 2019r.

Już jutro LSE Polish Economic Forum

Już jutro rozpoczyna się LSE Polish Economic Forum w Londynie. Zapraszamy na nasze stanowisko

Uruchomiliśmy rejestrację do IV edycji Programu!
27 luty 2019r.

Uruchomiliśmy rejestrację do IV edycji Programu!

Uruchomiliśmy rejestrację do IV edycji Programu!

Zakończyliśmy rekrutację do III–ej edycji programu „Go4Poland – Wybierz Polskę!”

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji, która rozpocznie się w 2019 roku.

PARTNERZY STRATEGICZNI

PARTNERZY IV EDYCJI

PATRONAT HONOROWY

NASI AMBASADORZY

Anna Szlagor

University of Birmingham
International Business

 anna.szlagor@go4poland.pl

Łukasz Kołodziej
University of North Carolina 
at Chapel Hill
Philosophy, Politics and Economics

lukasz.kolodziej@go4poland.pl

 

 

Adam Ostaszewski
University of Warwick
Economics

adam.ostaszewski@go4poland.pl

Agata Żelazna
Coventry University
Medical and Pharmacological Science

agata.zelazna@go4poland.pl

Aleksandra Szaniewska
Erasmus University Rotterdam
Msc Finance & Investments

aleksandra.szaniewska@go4poland.pl

 

Arkadiusz Więclewski
Cardiff University
Integrated Engineering

arkadiusz.wieclewski@go4poland.pl

Dawid Fleischer
University of Warwick
Politics, Philosophy and Economics

dawid.fleischer@go4poland.pl

Katarzyna Kościelecka
University of Brighton
Biomedical Science BSc

katarzyna.koscielecka@go4poland.pl

Krzysztof Jakubowski
University of Pensylvania
Economics, Finance, Business Analitics

krzysztof.jakubowski@go4poland.pl

Krzysztof Rentflejsz 

University of Warwick 
Philosophy, Politics and Economics 

krzysztof.rentflejsz@go4poland.pl

Marcin Górka
Rotterdam School of Management
Finance&Invesmtents

marcin.gorka@go4poland.pl

Patryk Lisowski
University of Lincoln
Bsc Banking and Finance 

patryk.lisowski@go4poland.pl

 

Przemysław Kamiński
De Montfort University, Leicester
Business and Management

przemyslaw.kaminski@go4poland.pl

Rafał Chrzan

Univeristy of Bristol
Economics and Managament

rafal.chrzan@go4poland.pl

Sara Abouhilal
University of Hong Kong
University of Birmingham
Liberal Arts

sara.abouhilal@go4poland.pl

Weronika Wawrzyniak

University of Birmingham
Mathematics with Business Management

 weronika.wawrzyniak@go4poland.pl

Wiktoria Fay
The Hague University of Applied Sciences 
International and European Law

wiktoria.fay@go4poland.pl

Witold Iracki
Bocconi University
International Economics and Managment

witold.iracki@go4poland.pl