go4poland Program dla Polaków
studiujących za granicą

fundacja GPW GPW

AKTUALNOŚCI

Polfa Tarchomin Partnerem IV edycji Programu!
03 czerwiec 2019r.

Polfa Tarchomin Partnerem IV edycji Programu!

Tegoroczna edycja Programu nabiera tempa, dołączają kolejni Partnerzy. Wśród nich znalazła się również Polfa Tarchomin S.A. Dziękujemy za zaufanie i chęć współpracy.

Staże w PKN Orlen!
21 maj 2019r.

Staże w PKN Orlen!

Rekrutacja na staże prowadzona przez PKN Orlen, Partnera Strategicznego IV edycji Go4Poland - Wybierz Polskę! będzie otwarta jeszcze tylko do środy, 22 maja.

Relacja z Polskich Targów Pracy w Londynie
16 maj 2019r.

Relacja z Polskich Targów Pracy w Londynie

Polskie Targi Pracy w Londynie, organizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej już za nami.

Zakończyliśmy rekrutację do III–ej edycji programu „Go4Poland – Wybierz Polskę!”

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji, która rozpocznie się w 2019 roku.

PARTNERZY STRATEGICZNI

PATRONAT HONOROWY

PATRONAT MEDIALNY

NASI AMBASADORZY

Anna Szlagor

University of Birmingham
International Business

 anna.szlagor@go4poland.pl

Adam Ostaszewski
University of Warwick
Economics

adam.ostaszewski@go4poland.pl

Adelaide Di Maggio
University College London (UCL)
Philosophy and History of Art BA

adelaide.dimaggio@go4poland.pl

 

Agata Żelazna
Coventry University
Medical and Pharmacological Science

agata.zelazna@go4poland.pl

Aleksandra Szaniewska
Erasmus University Rotterdam
Msc Finance & Investments

aleksandra.szaniewska@go4poland.pl

 

Arkadiusz Więclewski
Cardiff University
Integrated Engineering

arkadiusz.wieclewski@go4poland.pl

Dawid Fleischer
University of Warwick
Politics, Philosophy and Economics

dawid.fleischer@go4poland.pl

Katarzyna Kościelecka
University of Brighton
Biomedical Science BSc

katarzyna.koscielecka@go4poland.pl

Krzysztof Jakubowski
University of Pensylvania
Economics, Finance, Business Analitics

krzysztof.jakubowski@go4poland.pl

Krzysztof Rentflejsz 

University of Warwick 
Philosophy, Politics and Economics 

krzysztof.rentflejsz@go4poland.pl

Łukasz Kołodziej
University of North Carolina 
at Chapel Hill
Philosophy, Politics and Economics

lukasz.kolodziej@go4poland.pl

 

 

Marcin Górka
Rotterdam School of Management
Finance&Invesmtents

marcin.gorka@go4poland.pl

Martyna Silicka
Université Paris II Panthéon-Assas
Droit des Affaires

martyna.silicka@go4poland.pl

Mateusz Galiński
University of Warwick
Mathematics, Operations Research, Statistics and Economics (MORSE)

mateusz.galinski@go4poland.pl 

Michał Znojek
WU (Vienna University of Economics and Business) 
Business, Economics and Social Sciences

michal.znojek@go4poland.pl

Patryk Lisowski
University of Lincoln
Bsc Banking and Finance 

patryk.lisowski@go4poland.pl

 

Przemysław Kamiński
De Montfort University, Leicester
Business and Management

przemyslaw.kaminski@go4poland.pl

Rafał Chrzan

Univeristy of Bristol
Economics and Managament

rafal.chrzan@go4poland.pl

Sara Abouhilal
University of Hong Kong
University of Birmingham
Liberal Arts

sara.abouhilal@go4poland.pl

Weronika Wawrzyniak

University of Birmingham
Mathematics with Business Management

 weronika.wawrzyniak@go4poland.pl

Wiktoria Fay
The Hague University of Applied Sciences 
International and European Law

wiktoria.fay@go4poland.pl

Witold Iracki
Bocconi University
International Economics and Managment

witold.iracki@go4poland.pl

Wojciech Zabrzeski
Northumbria University
Business with Management 

wojciech.zabrzeski@go4poland.pl