OFERTA ARCHIWALNA

Staż w Dziale Marketingu i Komunikacji

Lokalizacja 00-498 Warszawa, ul. Książęca 4; Centrum Giełdowe
Długość trwania stażu

2 miesiące

Preferowana data rozpoczęcia stażu

1 sierpnia 2021 r.

Termin nadsyłania aplikacji

2021-07-15

Preferowany profil kandydata

 praca dla studenta kierunków takich jak Marketing, Reklama, Informacja Naukowa, etc.
 swobodnie posługującego się pakietem MS Office (PowerPoint, Excel, Word) oraz znającego Outlook
 posiadającego zdolność analitycznego myślenia
 dobrze zorganizowanego, pilnego i solidnego

Zakres obowiązków

 Współpraca przy tworzeniu serwisu internetowego IZFiA i opracowaniu architektury informacji w sieci www; zarządzanie jej przepływem
 Projektowanie elementów graficznych do użytku portali i aplikacji internetowych
 Zarządzanie treścią na systemach klasy CMS.
 Obsługa prostych programów graficznych
 Znajomość podstawowych pojęć z dziedziny marketingu internetowego
 Znajomość podstawowych pojęć z dziedziny mediów społecznościowych
 Analityczne myślenie i analiza programów do mierzenia zasięgów strony internetowej (Google Analitycs, Google TAG, Google Moja Firma)
 Wsparcie organizacyjne i biurowe pozostałych Działów IZFiA

Oferujemy

 dwumiesięczną płatną praktykę w wymiarze 30h w tygodniu
 praca w trybie hybrydowym, do uzgodnienia
 udział w ciekawym projekcie tworzenia serwisu informacyjnego dla polskiego rynku funduszy inwestycyjnych
 możliwość zdobycia doświadczenia w niewielkiej organizacji rynku kapitałowego, zrzeszającej największe podmioty zarządzające aktywami
 możliwość poznania specyfiki pracy polskich towarzystw funduszy inwestycyjnych
 przyjazną atmosferę opartą na współpracy
 szansę sprawdzenia się w praktycznym działaniu

Staż w Dziale Rozwoju Rynku GPW

Płatny staż. Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w środowisku rynku kapitałowego. Udział w realizacji programów promocyjnych. Wsparcie merytoryczne opiekuna podczas trwania stażu.

Sprawdź

Staż w Dziale Rynku Pierwotnego GPW

Sprawdź

Staż w Fundacji GPW

Płatny staż Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w środowisku rynku kapitałowego Wsparcie merytoryczne opiekuna podczas trwania stażu

Sprawdź