OFERTA ARCHIWALNA

Stażysta (F/M) w Departamencie Rozwoju Innowacji PFR /wsparcie programów edukacyjnych departamentu/

Lokalizacja Warszawa - Śródmieście
Długość trwania stażu

2 miesiące

Preferowana data rozpoczęcia stażu

1-07-2019

Termin nadsyłania aplikacji

2019-05-31

Preferowany profil kandydata

Od kandydata oczekujemy:
• bardzo dobrej znajomości pakietuMSOffice, szczególnie Power Point i Excel,
• znajomości języka angielskiego na poziomie minimum C1,
• zdolności analitycznych, dokładności i dbałości o szczegóły,
• umiejętności organizacji własnego czasu pracy i samodzielnego podejmowania decyzji,
• podejmowania inicjatyw i wysokiej komunikatywności w zespole,
• zainteresowania współpracą z podmiotami ekosystemu startupów

Zakres obowiązków

Do zadań kandydata będzie należało:
• wsparcie w prowadzeniu projektów edukacyjnych i mentoringowych mających na celu rozwój ekosystemu innowacji,
• przygotowywanie analiz oraz tworzenie prezentacji i raportów na potrzeby działań departamentu,
• zarządzanie działaniami operacyjnymi w tym organizacyjnymi w ramach projektów,
• komunikacja z partnerami biznesowymi i instytucjami oraz sprzedaż produktów departamentu,
• prowadzenie rozliczeń finansowych projektów.

Oferujemy

• płatny staż w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
• udział w ciekawych i nowatorskich projektach,
• możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• współpracę z ambitnym i kreatywnym zespołem.

Staż w Dziale Rozwoju Rynku GPW

Płatny staż. Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w środowisku rynku kapitałowego. Udział w realizacji programów promocyjnych. Wsparcie merytoryczne opiekuna podczas trwania stażu.

Sprawdź

Staż w Dziale Rynku Pierwotnego GPW

Sprawdź

Staż w Fundacji GPW

Płatny staż Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w środowisku rynku kapitałowego Wsparcie merytoryczne opiekuna podczas trwania stażu

Sprawdź