Letnia Szkoła Giełdowa 2020

Letnia Szkoła Giełdowa Go4Poland to siedem dni szkoleń, warsztatów, paneli dyskusyjnych i spotkań ze specjalistami z zakresu rynku kapitałowego, innowacji, komunikacji, ekonomii, startupów i branż reprezentowanych przez Partnerów Programu „Go4Poland – Wybierz Polskę!”.

To duża dawka wiedzy przekazywanej przez ekspertów, umiejętności zdobywanych na warsztatach, networkingu w gronie Laureatów i Partnerów Programu.

Partnerem merytorycznym jest CFA Society Poland.

Partnerem Strategicznym jest PKN ORLEN.

Letnia Szkoła Giełdowa Go4Poland została sfinansowana przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

DLA KOGO?

Letnia Szkoła Giełdowa Go4Poland jest zwieńczeniem aktualnej edycji Programu. Działania kierowane są do 25 najlepszych Laureatów, wyłonionych w wyniku kilkuetapowej rekrutacji. Szczegóły dotyczące rekrutacji znajdują się w Regulaminie.

KIEDY?

W V edycji Programu Letnia Szkoła Giełdowa zaplanowana jest w dniach 21-28 sierpnia 2020. Jej zakończenie będzie jednocześnie finałem tegorocznej edycji Programu i odbędzie się podczas Konferencji „Twoja Kariera – kierunek Polska! w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

PROGRAM

Każdy z siedmiu dni Letniej Szkoły Giełdowej Go4Poland składa się z wykładów, paneli dyskusyjnych, warsztatów prowadzonych przez uznanych specjalistów. Nie zabraknie wizyt w siedzibach największych polskich spółek.

Folder Folder Letniej Szkoły Giełdowej 2020.pdf

LETNIA SZKOŁA GIEŁDOWA 2020

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNER MERYTORYCZNY