W gronie mentorów witamy Martę Ambroziak Associate Director, Zespół Talentów, Rekrutacja i Employer Branding, EY

Marta Ambroziak kieruje Zespołem Rekrutacji i Employer Brandingu w EY. Swoją 15-letnią karierę rozwijała w dużych organizacjach, w szczególności w branży IT, konsultingowej i farmaceutycznej. Pełniła funkcje menedżerskie w obszarach ściśle związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi tj. rekrutacja, zarządzanie talentami, learning & development, doradztwo HR. Ukończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim oraz dodatkowe specjalizacje z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, controllingu HR i neurodiversity. Posiada doświadczenie w przeprowadzaniu transformacji w sektorach pozyskiwania i rozwoju talentów oraz wiedzę z zakresu szeroko pojętej różnorodności w biznesie. Od wielu lat jest trenerem i coachem kadry zarządzającej, mentorem i entuzjastą tematyki wdrażania i promowania neuroróżnorodności w miejscu pracy.

Jak zostać Mentee Marty Ambroziak?

O spotkania z Mentorem, mogą starać się tylko uczestnicy Programu Go4Poland. (jeśli jeszcze nie jesteś uczestnikiem - zarejestruj się: https://www.go4poland.pl/zarejestruj)

  • Napisz na adres marta.dobrzynska@fundacjagpw.pl maila o treści: Chcę, aby Marta Ambroziak została moją Mentorką oraz kilka zdań, czego potrzebujesz/oczekujesz od programu mentoringowego Go4Poland.
  • Na zgłoszenia czekamy do 20.11.2023!