II Spotkanie Rady Programowej

W czwartek, 21.11.2019 r. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyło się spotkanie Rady Programowej Go4Poland.  Wzięli w nim udział przedstawiciele Fundacji GPW, obecnych i przyszłych Partnerów Programu: PLL LOT, PARP, PGNiG, PAIH, KDPW S.A, BondSpot S.A, Pekao S.A, a także przedstawiciele Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie.

Gościem specjalnym spotkania była Malwina Wrotniak, redaktor naczelna portalu bankier.pl, autorka emigracyjnych projektów "Tam mieszkam" i "Zawróceni", która podzieliła się z zebranymi swoją wiedzą i spostrzeżeniami na temat polskich emigrantów i ich powrotów do kraju.

Wszyscy obecni byli zainteresowani rozwojem Programu, Partnerzy dopytywali o Laureatów Go4Poland – jakie uczelnie i kierunki studiów reprezentują. Omawialiśmy nowe możliwości, które stają przed Go4Poland, m.in. otwarcie na kierunek wschodni, czy szeroką współpracę z firmami i przedstawicielami administracji publicznej.

Najbliższe wyzwania, to jak najszybsze zaangażowanie Partnerów i wczesne ogłoszenie ofert stażowych oraz daty Konferencji, by dopasować się do kalendarza akademickiego naszych Laureatów.

Działamy!