Spotkajmy się na Poland 2.0. Summit!

Program „Go4Poland – Wybierz Polskę” wraz ze swoją ofertą zagości na zbliżającej się Konferencji Poland 2.0. Summit w dniach 25-26 października 2019 roku w Londynie. To już piąta edycja Poland 2.0. Summit -  wydarzenia, która jest niepowtarzalna okazją do zdobycia nowych kontaktów i networkingu dla wszystkich uczestników. To jedna
z największych konferencji dotyczących Polski, jakie odbywają się poza granicami kraju.

Dla przedstawicieli Fundacji GPW stanowi doskonałą okazję do nawiązania kontaktów
z polskimi studentami uczącymi się na brytyjskich (i nie tylko) uczelniach, poznania reprezentantów międzynarodowych przedsiębiorstw oraz przyjrzenia się kluczowym zmianom w różnych branżach. W debatach wezmą udział naukowcy, przedstawiciele sektora publicznego, biznesu oraz startupów.

Podczas naszej prezentacji, która zaplanowana jest na 26 października 2019 roku (sobota) na godzinę 13:15, opowiemy o Programie „Go4Poland – Wybierz Polskę!”, przedstawimy korzyści, jakie wiążą się z przystąpieniem do Programu, podsumujemy mijającą edycję, która odniosła duży sukces, a także nakreślimy plany na kolejny rok. Wszystkim zainteresowanym odpowiemy na nurtujące pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Do zobaczenia w Londynie!