„Go4Poland – Wybierz Polskę!” na LSE Polish Economic Forum - podsumowanie

Udział w tegorocznej edycji LSE Polish Economic Forum zaliczamy do bardzo udanych. Fundacja GPW była oficjalnym Partnerem wydarzenia, tematyka Forum była powiązana z kwestią powrotów studentów do Polski. Program Go4Poland skupił wokół swojego stanowiska wielu młodych ludzi zainteresowanych ofertą stażową i udziałem w tegorocznej edycji.
W Wielkiej Brytanii Program reprezentowali Anna Salamończyk – Mochel, Prezes Fundacji GPW, Rafał Hubczyk, Koordynator Programu Go4Poland oraz studenci pełniący funkcję ambasadorów programu. Pobyt zaczął się od wizyty w Ambasadzie RP w Londynie, gdzie podczas dwugodzinnej rozmowy udało się ustalić działania promujące „Go4Poland – Wybierz Polskę!” pod patronatem Ambasadora Arkadego Rzegockiego. Prawdopodobnie jeszcze przed wakacjami Ambasada zorganizuje spotkanie dla studentów zainteresowanych ofertą Go4Poland.
Kolejny dzień to obecność na LSE Polish Economic Forum, gdzie Program „Go4Poland – Wybierz Polskę!” miał swoje stoisko. Zainteresowanie studentów było bardzo duże, odbyło się wiele cennych rozmów, a nowe kontakty zostały nawiązane. Przedstawiciele Fundacji GPW promowali Program, a także oferty stażowe Partnerów, które już niebawem zostaną ogłoszone na platformie go4poland.pl.
Przedstawiciele Fundacji GPW udzielili też wywiadów TVP Polonia, powstanie cały program poświęcony Go4Poland!
Dziękujemy organizatorom LSE Polish Economic Forum za miłe przyjęcie i organizację na najwyższym poziomie, a wszystkim studentom przypominamy, że rejestracja do Programu już trwa!
Link rekutacyjny
Kolejna zagraniczna wizyta w ramach promocji „Go4Poland – Wybierz Polskę!” już 13 kwietnia na Paris Polish Forum, będziemy informować o szczegółach.