O nas

CyberStudio powstało z myślą o ochronie firm przed cyberzagrożeniami. Dostarczamy rozwiązania cybersecurity szyte na miarę. Zapewniamy ochronę bez konieczności zatrudniania specjalistów. 24/7, przez cały rok. Łączymy doświadczenie naszych ekspertów z najnowszymi technologiami i sztuczną inteligencją. Pragmatyczne i kompleksowe podejście wyróżnia nas na tle konkurencji. Jesteśmy jednym z najlepszych startupów cybersecurity w regionie CEE. Zajęliśmy pierwsze miejsce w prestiżowym konkursie organizowanym przez MIT - najlepszą uczelnię techniczną na świecie!


Dlaczego warto

Powierzając Ci maksymalny zakres obowiązków i kompetencji, będziesz miał/miała okazje zdobyć praktyczne doświadczenie i mieć realny wpływ na rozwój naszej spółki. Chcielibyśmy, żebyś został/-a z nami jak najdłużej, dlatego chętnie nawiążemy z Tobą długotrwałą współpracę.

Studia? Żaden problem! Proponujemy Ci elastyczne godziny pracy, dzięki czemu będziesz mógł/mogła pogodzić karierę zawodową oraz studia.


Kogo szukamy

Szukamy młodych osób, utalentowanych studentów czołowych kierunków zagranicznych uczelni biznesowych oraz technicznych. Liczy się przede wszystkim Twoja gotowość do nauki. W realizacji Twoich codziennych obowiązków bez wątpienia przydatna będzie otwartość i komunikatywność. Cenimy sobie indywidualizm, asertywność oraz osoby z charakterem, które potrafią dowieść swojej wiedzy i umiejętności. Poczucie humoru, lekkie pióro oraz kreatywność będą stanowić wartość dodaną Twojej osoby.


Kariera i rozwój

Oferujemy Ci cztery ścieżki rozwoju dopasowane do Twoich umiejętności i zainteresowań.
(1) Ścieżka business development umożliwi Ci poznanie od podszewki wszystkich aspektów funkcjonalności CyberStudio. Twoja wiedza będzie nieoceniona podczas spotkań inwestorskich, konkursów i programów akceleracyjnych oraz przy wypełnianiu wniosków o granty lub dofinansowanie. Nauczysz się analizować i wyszukiwać megatrendy rynkowe, a także będziesz odpowiadać za wzrost i strategię rozwoju spółki.
(2) Ścieżka graficzna - będziesz tworzyć materiały graficzne i promocyjne naszego produktu. Docelowo będziesz samodzielnie zarządzać zasobami online, stroną internetową i kanałami social media, dbając o właściwą identyfikację wizualną CyberStudio. To Ty będziesz odpowiadać za najwyższy poziom user experience.
(3) Ścieżka marketingu - pod opieką naszego marketing menadżera nauczysz się obsługi narzędzi marketing automation, generowania i zarządzania leadami oraz zarządzania projektami. Bez problemu aplikować będziesz najlepsze praktyki z zakresu SEO oraz SEM oraz staniesz się specjalistą/-ką od marketingu i sprzedaży B2B. Być może to właśnie Ty będziesz naszym przyszłym country managerem?  
(4) Ścieżka prawna / IOD - będziesz wspierać spółkę w zarządzaniu danych osobowych, zarówno wewnątrz naszej organizacji, jak i u naszych klientów. W przyszłości będziesz mógł/mogła stać się administratorem RODO, a także w pełni autonomicznie zadbać o należytą ochronę informacji naszych klientów.


Administrator danych osobowych

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest CyberSecurity Studio Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, Pl. Jana Kilińskiego 2.NASI AMBASADORZY

Adam Mytnik

Adam Mytnik

Szkoła Filmowa w Łodzi
Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej

Adelaide Di Maggio

Adelaide Di Maggio

University of Cambridge
Postgraduate in Education

 

Emilia Samociuk

Emilia Samociuk

abslowentka De Montfort Uniwersity
Architecture

Gabriela Piątek

Gabriela Piątek

Northumbria University
BSc Computer Science with Artificial Inteligence

Ignacy Olszak

Ignacy Olszak

University of Glasgow
Aeronautical Engineering

Janusz Gradoński

Janusz Gradoński

Vienna University
Software Development

Kacper Tyrała

Kacper Tyrała

Newcastle University
Business Management

Katarzyna Jasiniewska

Katarzyna Jasiniewska

University of Warwick
Modern Languages and Economics

Marcin Waliszewski

Marcin Waliszewski

Erasmus University

Michał Ryba

Michał Ryba

Wirtschaftsuniversität Wien

Mikołaj Borowiak

Mikołaj Borowiak

Bocconi University
International Economics and Finance
 

 

Mikołaj Jabłoński

Mikołaj Jabłoński

Cardiff University
Politisc and International Relations
 

Natalia Stasik

Natalia Stasik

Sciences Po Paris
Specjalizacja regionalna Europa - Ameryka Północna

Patrycja Jabłońska

Patrycja Jabłońska

University of Liverpool
Law

Robert Górnikowski

Robert Górnikowski

Vienna University
Business Law

Stanisław Kopyta

Stanisław Kopyta

University of East Anglia
Philosophy, Politics and Economics

 

 

 

Wojciech Rogowski

Wojciech Rogowski

University of London
Development Studies SOAS

 

ORGANIZACJE STUDENCKIE