O nas

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektro-energetycznego
pod względem przychodów i generowanego zysku. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa
i wytwarzania energii oraz posiadaniu sieci dystrybucyjnych, PGE gwarantuje bezpieczne i stabilne
dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów.

Czytaj więcej

Dlaczego warto

Nasze Wartości 

Nasze działania realizujemy w duchu Partnerstwa, Rozwoju i Odpowiedzialności
 - wartości, na których opiera się nasz Kodeks Etyki. Budujemy zaufanie, rzetelnie
informując o naszej działalności. Stawiamy na rozwój kompetencji pracowników 
i wykorzystywanie szans biznesowych, a parnterskie relacje z kontrahentami stawiamy
na pierwszym miejscu.

Do przestrzegania Kodeksu zobowiązani są pracownicy wszystkich podmiotów wchodzących
w skład Grupy Kapitałowej PGE, w tym kadra kierownicza oraz wszystkie osoby pracujące na rzecz
naszej firmy.

Priorytetem jest dla nas przejrzystość relacji biznesowych, budowanie współpracy opartej 
​na partnerstwie, szacunku i zaufaniu.


Kogo szukamy


Kariera i rozwój

Grupa PGE jest miejscem dla ludzi z pasją i motywacja do pracy. Dużą wagę przywiązujemy do tego,
aby zapewnić naszym pracownikom bezpieczne warunki pracy, stabilne zatrudnienie przy jednoczesnym
stawianiu im ciekawych wyzwań zawodowych.

 

Grupa PGE jest miejscem dla ludzi z pasją i motywacja do pracy. Dużą wagę przywiązujemy do tego,
aby zapewnić naszym pracownikom bezpieczne warunki pracy, stabilne zatrudnienie przy jednoczesnym
stawianiu im ciekawych wyzwań zawodowych.

Wiemy jak ważne jest doskonalenie swoich umiejętności, dlatego stwarzamy naszym pracownikom
najlepsze możliwości rozwoju.

Jesteśmy w pierszej piątce największych pracodawców w Polsce.
Dajemy stabilne zatrudnienie ponad 48 tysiącom osób w ponad 200 lokalizachach w całej Polsce.

NASI AMBASADORZY

Anna Szlagor

Anna Szlagor

University of Birmingham
International Business

 anna.szlagor@go4poland.pl

Adam Ostaszewski

Adam Ostaszewski
University of Warwick
Economics

adam.ostaszewski@go4poland.pl

Adelaide Di Maggio

Adelaide Di Maggio
University College London (UCL)
Philosophy and History of Art BA

adelaide.dimaggio@go4poland.pl

 

Agata Żelazna

Agata Żelazna
Coventry University
Medical and Pharmacological Science

agata.zelazna@go4poland.pl

Aleksandra Szaniewska

Aleksandra Szaniewska
Erasmus University Rotterdam
Msc Finance & Investments

aleksandra.szaniewska@go4poland.pl

 

Arkadiusz Więclewski

Arkadiusz Więclewski
Cardiff University
Integrated Engineering

arkadiusz.wieclewski@go4poland.pl

Dawid Fleischer

Dawid Fleischer
University of Warwick
Politics, Philosophy and Economics

dawid.fleischer@go4poland.pl

Katarzyna Kościelecka

Katarzyna Kościelecka
University of Brighton
Biomedical Science BSc

katarzyna.koscielecka@go4poland.pl

Krzysztof Jakubowski

Krzysztof Jakubowski
University of Pensylvania
Economics, Finance, Business Analitics

krzysztof.jakubowski@go4poland.pl

Krzysztof Rentflejsz

Krzysztof Rentflejsz 

University of Warwick 
Philosophy, Politics and Economics 

krzysztof.rentflejsz@go4poland.pl

Łukasz Kołodziej

Łukasz Kołodziej
University of North Carolina 
at Chapel Hill
Philosophy, Politics and Economics

lukasz.kolodziej@go4poland.pl

 

 

Marcin Górka

Marcin Górka
Rotterdam School of Management
Finance&Invesmtents

marcin.gorka@go4poland.pl

Martyna Silicka

Martyna Silicka
Université Paris II Panthéon-Assas
Droit des Affaires

martyna.silicka@go4poland.pl

Mateusz Galiński

Mateusz Galiński
University of Warwick
Mathematics, Operations Research, Statistics and Economics (MORSE)

mateusz.galinski@go4poland.pl 

Michał Znojek

Michał Znojek
WU (Vienna University of Economics and Business) 
Business, Economics and Social Sciences

michal.znojek@go4poland.pl

Patryk Lisowski

Patryk Lisowski
University of Lincoln
Bsc Banking and Finance 

patryk.lisowski@go4poland.pl

 

Przemysław Kamiński

Przemysław Kamiński
De Montfort University, Leicester
Business and Management

przemyslaw.kaminski@go4poland.pl

Rafał Chrzan

Rafał Chrzan

Univeristy of Bristol
Economics and Managament

rafal.chrzan@go4poland.pl

Sara Abouhilal

Sara Abouhilal
University of Hong Kong
University of Birmingham
Liberal Arts

sara.abouhilal@go4poland.pl

Weronika Wawrzyniak

Weronika Wawrzyniak

University of Birmingham
Mathematics with Business Management

 weronika.wawrzyniak@go4poland.pl

Wiktoria Fay

Wiktoria Fay
The Hague University of Applied Sciences 
International and European Law

wiktoria.fay@go4poland.pl

Witold Iracki

Witold Iracki
Bocconi University
International Economics and Managment

witold.iracki@go4poland.pl

Wojciech Zabrzeski

Wojciech Zabrzeski
Northumbria University
Business with Management 

wojciech.zabrzeski@go4poland.pl

ORGANIZACJE STUDENCKIE