O nas

Dołącz do nas! Tworzymy najbardziej przyjazny i nowoczesny bank w Polsce. mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Jesteśmy na rynku od 30 lat, mamy już 5 mln klientów detalicznych. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Osiągamy tak wiele również dzięki pracy zespołowej i świetnej atmosferze. 

 

Czytaj więcej

Dlaczego warto

Szansa na pracę z fajnymi ludźmi, którzy mają dużą wiedzę i doświadczenie a także chęć do jej przekazywania.

- możliwość rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań poprzez realizację ciekawych zadań,
- zdobywanie wiedzy z całego obszaru ryzyka, szerokie spojrzenie na Grupę mBanku,
- możliwość poznania procesu zarządzania apetytem na ryzyko w Banku,
- fajna atmosfera pracy.


Kogo szukamy

Szukamy osób ciekawych jak działa bank, jak wyglądają procesy wewnętrzne w banku, otwartych na nowe wyzwania.

Szukamy osób:
- samodzielnych w działaniu!
- ciekawych instytucji jaką jest bank,
- lubiących współpracować,
- studentów uczelni wyższych na 4 roku studiów, bądź powyżej (preferowane kierunki: metody ilościowe, ekonomia, finanse, matematyka, informatyka),
- przed którymi MS Office ma niewiele tajemnic,
- które z łatwością komunikują się w języku angielskim.


Kariera i rozwój

Praktyki u nas trwają 3-12 mcy. Już w trakcie praktyk masz dostęp do wewnętrznego rynku pracy (dostępny tylko wewnątrz mBanku, tylko dla pracowników) i możesz aplikować na oferty, które Cię interesują.

Praktyki u nas trwają 3-12 mcy. Pierwsza umowa jest na okres próbny 3 mcy. Po tym czasie jeśli spodoba Ci się, będziesz dobrze realizować swoje zadania to przedłużymy umowę do 12 mcy łącznie.
Będziesz miał swojego opiekuna merytorycznego i po stronie HR.
Już w trakcie praktyk masz dostęp do wewnętrznego rynku pracy (dostępny tylko wewnątrz mBanku, tylko dla pracowników) i możesz aplikować na oferty, które Cię interesują.
Będziesz rozwijać się przez doświadczenie wg zasady 70-20-10. Czyli 70% czasu działań rozwojowych będzie wiązało się z praktyką na stanowisku. 20%  działań to bieżące wsparcie i regularna informacja zwrotna bezpośredniego przełożonego. 10%  działań rozwojowych to udział w różnych formach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. 

DOTYCHCZASOWI PARTNERZY

NASI AMBASADORZY

Anna Szlagor

Anna Szlagor

University of Birmingham
International Business

 anna.szlagor@go4poland.pl

Adam Ostaszewski

Adam Ostaszewski
University of Warwick
Economics

adam.ostaszewski@go4poland.pl

Agata Żelazna

Agata Żelazna
Coventry University
Medical and Pharmacological Science

agata.zelazna@go4poland.pl

Aleksandra Szaniewska

Aleksandra Szaniewska
Erasmus University Rotterdam
Msc Finance & Investments

aleksandra.szaniewska@go4poland.pl

 

Arkadiusz Więclewski

Arkadiusz Więclewski
Cardiff University
Integrated Engineering

arkadiusz.wieclewski@go4poland.pl

Dawid Fleischer

Dawid Fleischer
University of Warwick
Politics, Philosophy and Economics

dawid.fleischer@go4poland.pl

Katarzyna Kościelecka

Katarzyna Kościelecka
University of Brighton
Biomedical Science BSc

katarzyna.koscielecka@go4poland.pl

Krzysztof Jakubowski

Krzysztof Jakubowski
University of Pensylvania
Economics, Finance, Business Analitics

krzysztof.jakubowski@go4poland.pl

Krzysztof Rentflejsz

Krzysztof Rentflejsz 

University of Warwick 
Philosophy, Politics and Economics 

krzysztof.rentflejsz@go4poland.pl

Łukasz Kołodziej

Łukasz Kołodziej
University of North Carolina 
at Chapel Hill
Philosophy, Politics and Economics

lukasz.kolodziej@go4poland.pl

 

 

Marcin Górka

Marcin Górka
Rotterdam School of Management
Finance&Invesmtents

marcin.gorka@go4poland.pl

Martyna Silicka

Martyna Silicka
Université Paris II Panthéon-Assas
Droit des Affaires

martyna.silicka@go4poland.pl

Michał Znojek

Michał Znojek
WU (Vienna University of Economics and Business) 
Business, Economics and Social Sciences

michal.znojek@go4poland.pl

Patryk Lisowski

Patryk Lisowski
University of Lincoln
Bsc Banking and Finance 

patryk.lisowski@go4poland.pl

 

Przemysław Kamiński

Przemysław Kamiński
De Montfort University, Leicester
Business and Management

przemyslaw.kaminski@go4poland.pl

Rafał Chrzan

Rafał Chrzan

Univeristy of Bristol
Economics and Managament

rafal.chrzan@go4poland.pl

Sara Abouhilal

Sara Abouhilal
University of Hong Kong
University of Birmingham
Liberal Arts

sara.abouhilal@go4poland.pl

Weronika Wawrzyniak

Weronika Wawrzyniak

University of Birmingham
Mathematics with Business Management

 weronika.wawrzyniak@go4poland.pl

Wiktoria Fay

Wiktoria Fay
The Hague University of Applied Sciences 
International and European Law

wiktoria.fay@go4poland.pl

Witold Iracki

Witold Iracki
Bocconi University
International Economics and Managment

witold.iracki@go4poland.pl

Wojciech Zabrzeski

Wojciech Zabrzeski
Northumbria University
Business with Management 

wojciech.zabrzeski@go4poland.pl

ORGANIZACJE STUDENCKIE