O nas

Deloitte to różnorodność: ludzi, usług i branż.

Zatrudniamy ponad 244 400 specjalistów w 150 krajach na całym świecie. W Polsce w Deloitte pracuje 2600 ekspertów i praktykantów w 9 miastach: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie i Rzeszowie.

Czytaj więcej

Dlaczego warto

Przyjazna kultura organizacyjna. Partnerskie relacje w zespołach, mówienie sobie na ty niezależnie od stanowiska, luźne wiązanie krawatów lub ich brak, otwarta komunikacja, konstruktywny merytoryczny feedback – tworzą podatny grunt na rozbudzenie w pracownikach kreatywności i odwagi do realizacji ciekawych projektów.

Przestrzeń dla otwartych umysłów i innowacyjnego podejścia w realizacji projektów. W Deloitte mamy wiele przykładów na to, że pomysł pracownika wszedł na stałe do oferty usług Deloitte. Tak np. powstał system informatyczny Finevare. Kiedyś jeden człowiek, potem mały zespół, obecnie kilkusetosobowy zespół rozwija ten produkt i sprzedaje go w wielu krajach na świecie. 

Czytaj więcej

Kogo szukamy

Finansista, ekonomista, informatyk, matematyk, prawnik i marketingowiec skutecznie współpracują w ramach projektów, które razem realizują. Konsultant biznesowy kreuje, wdraża i mierzy efektywność rozwiązań, mających znaczący wpływ na biznes.

Do zespołu zapraszamy ambitnych, nastawionych na rezultaty, pewnych swojej wartości osób, które nie boją się wyzwań i posiadają predyspozycje przywódcze. Jeśli znasz dobrze język angielski, posiadasz zdolności analityczne, masz innowacyjne podejście i umiejętność pracy w zespole – dołącz do nas!

Czytaj więcej

Kariera i rozwój

Możliwości rozwoju, nauki. Uczymy się poprzez praktyczne doświadczenie i udział w różnorodnych projektach. Dzielimy się wiedzą ze studentami podczas Akademii Biznesu Deloitte.  Rozwijamy kompetencje liderskie naszych menedżerów m.in. w Deloitte University (w ramach, którego funkcjonuje 5 placówek: w Brukseli, USA, Singapurze, Indiach oraz w Kanadzie), uczestniczymy w ważnych debatach publicznych, konferencjach, doradzamy instytucjom rządowym, edukujemy przyszłych ekspertów. Wspieramy merytorycznie i finansowo organizacje pożytku publicznego (#25Inicjatyw społecznych) oraz organizacje sportowe (jesteśmy m.in. partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego).

Czytaj więcej

Aktualne oferty

Konsulting – tu wszystko zależy od Ciebie!

Studiujesz za granicą, rozważasz karierę w Polsce? Chcesz maksymalnie wykorzystać własne kompetencje i doświadczenie zdobyte podczas zagranicznych studiów? Zapraszamy na spotkanie z najbardziej wszechstronnym zespołem konsultingu w Polsce! Dowiesz się więcej jak wygląda codzienna praca w zespołach: strategii, zarządzania ryzykiem, a także technologicznych. Zainteresowanym opowiem...

Partner strategiczny

Ambasadorzy

Ambasadorzy instytucjonalni