O nas

Jesteśmy bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów. Citi Handlowy powstał w 2001 r. z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. – najstarszego komercyjnego banku w Polsce oraz Citibank (Poland) S.A.

Czytaj więcej

Dlaczego warto

Znajdujemy się w czołówce międzynarodowych marek i od ponad stu lat reprezentujemy najwyższe standardy w świecie finansów. Silna strategia połączona z wachlarzem sprawdzonych produktów bankowych oraz nowoczesnej technologii buduje solidną pozycję grupy Citi w relacjach z klientami na całym globie.

Czytaj więcej

Kogo szukamy

Szukamy stażystów, którzy są studentami co najmniej 3 roku studiów. Idealny kandydat/ka na staż powinien być ambitny, kreatywny i zaangażowany w zadania. Istotne cechy to chęć nauki i zorientowanie na rozwój, a także przejawiać umiejętność pracy w zespole.
 

Czytaj więcej

Kariera i rozwój

Strategia Citi jest jasna, przyciągamy najlepszych studentów i absolwentów zatrudniając na Programy Rozwojowe w obszarze Bankowości Detalicznej, Korporacyjnej, Cash Managementu, Ryzyka, Operacji i Technologii.

W badaniu satysfakcji pracowniczej – atmosfera pracy i dodatkowe działania wolontariackie i networkingowe są jednymi z najwyżej ocenianych i stanowią ważny element przyciągający i utrzymujący pracowników w organizacji.

Pracownicy, którzy dołączyli już do Citi mogą korzystać z najbardziej konkurencyjnych rozwiązań szkoleniowych na rynku. Nasza koncepcja szkoleniowo- rozwojowa opiera się na zasadzie 3E: Experience, Exposure, Education

Czytaj więcej
Partner strategiczny

Ambasadorzy

Ambasadorzy instytucjonalni