O nas

PFR to grupa instytucji finansowych i doradczych dla przedsiębiorców, samorządów i osób prywatnych inwestująca w zrównoważony rozwój społeczny i gospodarczy Polski. Doświadczenie i ekspercka wiedza pracowników PFR są podstawą do realizacji naszej misji: wspólnie tworzymy praktyczne rozwiązania dla wspólnego sukcesu i bezpiecznej przyszłości. W PFR sprawiamy, że projekty ważne dla rozwoju kraju się wydarzają. Nadajemy im realny, praktyczny kształt i wspieramy ich realizację, zwiększając tym samym długoterminowy potencjał inwestycyjny i gospodarczy Polski.

PFR tworzy zintegrowany model działania polskich instytucji rozwoju. Działamy w obszarach bankowości, ubezpieczeń, inwestycji, doradztwa przy ekspansji zagranicznej oraz rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjności. Oferta Grupy PFR obejmuje pakiety usług finansowych i pozafinansowych, skonstruowane pod konkretną potrzebę.

Jedną z podstawowych zasad działania PFR jest uzupełnianie sektora komercyjnego, poprzez współpracę przy realizacji programów w obszarach, w których występują luki rynkowe. Naszym celem jest stworzenie kompletnego rynku pozyskiwania kapitału i instrumentów wzrostu na każdym etapie rozwoju danego przedsięwzięcia.

Dlaczego warto

W Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju dążymy do wypełnienia luk w wymiarze społecznym.
W tym celu prowadzimy długofalowe działania z zakresu m.in. edukacji, innowacji, kultury i sztuki. Wykorzystując ekspercką wiedzę, doświadczenie i nowoczesne instrumenty rozwoju, jakie skupia Grupa PFR, wcielamy w życie wartościowe i ambitne inicjatywy. Dając impuls i siłę do wzrostu osób indywidualnych i lokalnych społeczności aktywnie kształtujemy nasze otoczenie.

 

 


Kogo szukamy

Dołącz do nas, jeśli chcesz pracować w:

Więcej informacji na stronie: www.pfr.pl oraz w zakładce kariera w PFR


Kariera i rozwój

Aktualne oferty

Stażysta (F/M) w Departamencie Rozwoju Innowacji PFR /wsparcie programów edukacyjnych departamentu/

• płatny staż w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku, • udział w ciekawych i nowatorskich projektach, • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań, • możliwość rozwoju zawodowego, • współpracę z ambitnym i kreatywnym zespołem.

Stażysta (F/M) w Departamencie Zarządzania Personelem Polskiego Funduszu Rozwoju (Nr ref.: PFR/DHR/04/2019)

• staż w instytucji mającej realny wpływ na rozwój polskiej gospodarki, • możliwość uczestniczenia w projekcie wdrażania innowacyjnego narzędzia Hr-owego, • zdobywanie doświadczeń zawodowych w gronie ekspertów ceniących sobie współpracę i partnerstwo, odpowiedzialność, profesjonalizm i rozwój, • pracę w dogodnej komunikacyjnie lokalizacji w centrum Warszawy.

Stażysta (F/M) w Fundacji PFR

Wybranemu kandydatowi oferujemy: • płatny staż • udział w ciekawych i nowatorskich projektach, • możliwość rozwoju zawodowego, • współpracę z ambitnym i kreatywnym zespołem.

Projektanci Innowacji PFR - warsztaty Design Thinking w Google Campus

Zapisy: Osoby studiujące za granicą rejestrują się przez portal, studenci z polskich uczelni powinni wysłać maila ze zgłoszeniem na adres warsztaty@go4poland.pl Zapraszamy na warsztaty Design Thinking, dzięki którym nauczysz się kreatywnego myślenia oraz tworzenia nowatorskich produktów i usług. Program bazuje na wewnętrznej metodzie stworzonej na potrzeby rozwoju innowacji w...

NASI AMBASADORZY

Adam Ostaszewski

Adam Ostaszewski
University of Warwick
Economics

 

Adelaide Di Maggio

Adelaide Di Maggio
University College London (UCL)
Philosophy and History of Art BA

 

Arkadiusz Więclewski

Arkadiusz Więclewski
Cardiff University
Integrated Engineering

 

Katarzyna Kościelecka

Katarzyna Kościelecka
University of Brighton
Biomedical Science BSc

 

Krzysztof Rentflejsz

Krzysztof Rentflejsz 

University of Warwick 
Philosophy, Politics and Economics 

 

Mateusz Galiński

Mateusz Galiński
University of Warwick
Mathematics, Operations Research, Statistics and Economics (MORSE)

 

Michał Znojek

Michał Znojek
WU (Vienna University of Economics and Business) 
Business, Economics and Social Sciences

 

Wiktoria Fay

Wiktoria Fay
The Hague University of Applied Sciences 
International and European Law

 

Wojciech Zabrzeski

Wojciech Zabrzeski
Northumbria University
Business with Management 

 

Zuzanna Masianis

Zuzanna Masianis
Vienna University of Economics and Busniess
Economics and Social Sciences

ORGANIZACJE STUDENCKIE