O nas

Polfa Tarchomin jest jedną z najstarszych firm farmaceutycznych w Europie. Działa na rynku od 1823 roku.

Obecnie zatrudnia ponad 1150 osób, które pracują w fabryce w Warszawie. Większościowym właścicielem jest 
Skarb Państwa (85,69% udziału) pozostałe udziały posiadają pracownicy.

Zakład posiada 30 linii produkcyjnych, wytwarza 50 produktów w ponad 120 różnych formach.

Czytaj więcej

Dlaczego warto


Kogo szukamy


Kariera i rozwój

Aktualne oferty

Staż w Pionie Badań i Rozwoju Polfy Tarchomin S.A.

Oferujemy możeliwość odbycia stażu w wybranym dziale: - Dział Rejestracji - Dział Analityki - Dział Formulacji - Dział Badań Klinicznych - Zakład Kontroli Jakości

NASI AMBASADORZY

Anna Szlagor

Anna Szlagor

University of Birmingham
International Business

 anna.szlagor@go4poland.pl

Adam Ostaszewski

Adam Ostaszewski
University of Warwick
Economics

adam.ostaszewski@go4poland.pl

Agata Żelazna

Agata Żelazna
Coventry University
Medical and Pharmacological Science

agata.zelazna@go4poland.pl

Aleksandra Szaniewska

Aleksandra Szaniewska
Erasmus University Rotterdam
Msc Finance & Investments

aleksandra.szaniewska@go4poland.pl

 

Arkadiusz Więclewski

Arkadiusz Więclewski
Cardiff University
Integrated Engineering

arkadiusz.wieclewski@go4poland.pl

Dawid Fleischer

Dawid Fleischer
University of Warwick
Politics, Philosophy and Economics

dawid.fleischer@go4poland.pl

Katarzyna Kościelecka

Katarzyna Kościelecka
University of Brighton
Biomedical Science BSc

katarzyna.koscielecka@go4poland.pl

Krzysztof Jakubowski

Krzysztof Jakubowski
University of Pensylvania
Economics, Finance, Business Analitics

krzysztof.jakubowski@go4poland.pl

Krzysztof Rentflejsz

Krzysztof Rentflejsz 

University of Warwick 
Philosophy, Politics and Economics 

krzysztof.rentflejsz@go4poland.pl

Łukasz Kołodziej

Łukasz Kołodziej
University of North Carolina 
at Chapel Hill
Philosophy, Politics and Economics

lukasz.kolodziej@go4poland.pl

 

 

Marcin Górka

Marcin Górka
Rotterdam School of Management
Finance&Invesmtents

marcin.gorka@go4poland.pl

Martyna Silicka

Martyna Silicka
Université Paris II Panthéon-Assas
Droit des Affaires

martyna.silicka@go4poland.pl

Michał Znojek

Michał Znojek
WU (Vienna University of Economics and Business) 
Business, Economics and Social Sciences

michal.znojek@go4poland.pl

Patryk Lisowski

Patryk Lisowski
University of Lincoln
Bsc Banking and Finance 

patryk.lisowski@go4poland.pl

 

Przemysław Kamiński

Przemysław Kamiński
De Montfort University, Leicester
Business and Management

przemyslaw.kaminski@go4poland.pl

Rafał Chrzan

Rafał Chrzan

Univeristy of Bristol
Economics and Managament

rafal.chrzan@go4poland.pl

Sara Abouhilal

Sara Abouhilal
University of Hong Kong
University of Birmingham
Liberal Arts

sara.abouhilal@go4poland.pl

Weronika Wawrzyniak

Weronika Wawrzyniak

University of Birmingham
Mathematics with Business Management

 weronika.wawrzyniak@go4poland.pl

Wiktoria Fay

Wiktoria Fay
The Hague University of Applied Sciences 
International and European Law

wiktoria.fay@go4poland.pl

Witold Iracki

Witold Iracki
Bocconi University
International Economics and Managment

witold.iracki@go4poland.pl

Wojciech Zabrzeski

Wojciech Zabrzeski
Northumbria University
Business with Management 

wojciech.zabrzeski@go4poland.pl

ORGANIZACJE STUDENCKIE