O nas

Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami (IZFiA) reprezentuje środowisko funduszy inwestycyjnych w Polsce.

Czytaj więcej

Dlaczego warto

Izba jest prestiżową instytucją rynku finansowego, działajacą w sektorze funduszy inwestycyjnych i asset management.

Głównym zadaniem Izby jest wpływanie na zmianę prawa poprzez udział w pracach instytucji opiniodawczo-doradczych w sprawach dotyczących funduszy, poprzez  przygotowywanie analiz i ekspertyz związanych z projektami legislacyjnymi i innymi zamierzeniami regulacyjnymi, ważnymi dla TFI i współpracujących z nimi instytucjami rynku kapitałowego.
 
Izba jest centrum wymiany danych; do nas spływają projekty zmian  w prawie, informacje od KNF. Przedstawiciele TFI uczestniczą we wspólnych spotkaniach  z Urzędem KNF przedstawiając stanowisko rynku w kluczowych dla funduszy kwestiach. 

Izba prowadzi ze swoimi Członkami konsultacje wszelkich projektów aktów prawnych, które mają wpływ na funkcjonowanie środowiska funduszy. 

Student, który podejmie u nas praktykę zapozna się z zadaniami jakie realizujemy oraz pozna specyfikę otoczenia prawnego funduszy. Poza zadaniami z dziedziny prawa Izba udziela patronatu i uczestniczy w konferencjach dotyczących rynku kapitałowego, organizuje konferencje, szkolenia  i badania dotyczące oszczędzania długoterminowego Polaków. Jesteśmy niewielką instytucją (5 osób), dzięki temu zatrudniony student będzie mial szanse na poznanie zakresu wszystkich aktywności Izby.


Kogo szukamy

Szukamy osób stawiających pierwsze kroki w swojej zawodowej karierze, chętne do działania i nauki na  wielu płaszczyznach, zaagnażowane w to co robią i odpowiedzialne.   

Szukamy osób stawiających pierwsze kroki w swojej zawodowej karierze, chętne do działania i nauki na  wielu płaszczyznach, zaagnażowane i odpowiedzialne.   

Mając na uwadze różnorodne spectrum działalności IZFiA poszukujemy osoby gotowej do wsparcia zespołu w jego codziennych czynnościach, zarówno w sferze prawnej, analitycznej, jak i PR oraz organizacyjnej.  


Kariera i rozwój

Po praktykach u nas można ubiegać się o zatrudnienie w towarzystwach funduszy inwestycyjnych (TFI) oraz u agentów transferowych (AT).

TFI często zwracają się do Izby z prośbą o pomoc w rekrutacji pracowników. W szczególności istnieje zapotrzebowanie na prawników, compliance oficerów oraz pracowników sprzedaży. W tych trzech obszarach możliwy jest dalszy rozwój kariery.

DOTYCHCZASOWI PARTNERZY

NASI AMBASADORZY

Anna Szlagor

Anna Szlagor

University of Birmingham
International Business

 anna.szlagor@go4poland.pl

Adam Ostaszewski

Adam Ostaszewski
University of Warwick
Economics

adam.ostaszewski@go4poland.pl

Agata Żelazna

Agata Żelazna
Coventry University
Medical and Pharmacological Science

agata.zelazna@go4poland.pl

Aleksandra Szaniewska

Aleksandra Szaniewska
Erasmus University Rotterdam
Msc Finance & Investments

aleksandra.szaniewska@go4poland.pl

 

Arkadiusz Więclewski

Arkadiusz Więclewski
Cardiff University
Integrated Engineering

arkadiusz.wieclewski@go4poland.pl

Dawid Fleischer

Dawid Fleischer
University of Warwick
Politics, Philosophy and Economics

dawid.fleischer@go4poland.pl

Katarzyna Kościelecka

Katarzyna Kościelecka
University of Brighton
Biomedical Science BSc

katarzyna.koscielecka@go4poland.pl

Krzysztof Jakubowski

Krzysztof Jakubowski
University of Pensylvania
Economics, Finance, Business Analitics

krzysztof.jakubowski@go4poland.pl

Krzysztof Rentflejsz

Krzysztof Rentflejsz 

University of Warwick 
Philosophy, Politics and Economics 

krzysztof.rentflejsz@go4poland.pl

Łukasz Kołodziej

Łukasz Kołodziej
University of North Carolina 
at Chapel Hill
Philosophy, Politics and Economics

lukasz.kolodziej@go4poland.pl

 

 

Marcin Górka

Marcin Górka
Rotterdam School of Management
Finance&Invesmtents

marcin.gorka@go4poland.pl

Martyna Silicka

Martyna Silicka
Université Paris II Panthéon-Assas
Droit des Affaires

martyna.silicka@go4poland.pl

Michał Znojek

Michał Znojek
WU (Vienna University of Economics and Business) 
Business, Economics and Social Sciences

michal.znojek@go4poland.pl

Patryk Lisowski

Patryk Lisowski
University of Lincoln
Bsc Banking and Finance 

patryk.lisowski@go4poland.pl

 

Przemysław Kamiński

Przemysław Kamiński
De Montfort University, Leicester
Business and Management

przemyslaw.kaminski@go4poland.pl

Rafał Chrzan

Rafał Chrzan

Univeristy of Bristol
Economics and Managament

rafal.chrzan@go4poland.pl

Sara Abouhilal

Sara Abouhilal
University of Hong Kong
University of Birmingham
Liberal Arts

sara.abouhilal@go4poland.pl

Weronika Wawrzyniak

Weronika Wawrzyniak

University of Birmingham
Mathematics with Business Management

 weronika.wawrzyniak@go4poland.pl

Wiktoria Fay

Wiktoria Fay
The Hague University of Applied Sciences 
International and European Law

wiktoria.fay@go4poland.pl

Witold Iracki

Witold Iracki
Bocconi University
International Economics and Managment

witold.iracki@go4poland.pl

Wojciech Zabrzeski

Wojciech Zabrzeski
Northumbria University
Business with Management 

wojciech.zabrzeski@go4poland.pl

ORGANIZACJE STUDENCKIE