O nas

Firma Synthos SA została założona w 1945 r. pod nazwą  Fabryka Paliw Syntetycznych w Dworach. Dzisiaj Synthos SA zarządza zakładami produkcyjnymi w Oświęcimiu, Nowej Sarzynie, Woli Krzysztoporskiej, Kralupach ( Republika Czeska), Ribecourt i Wingels (Francja), oraz w Bredzie (Holandia).

 

Czytaj więcej

Dlaczego warto

Jesteśmy jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce, pierwszym w Europie producentem kauczuków emulsyjnych oraz największym producentem polistyrenu do spieniania(EPS) w Europie i jednym z największych producentów tego surowca na świecie.

Czytaj więcej

Kogo szukamy

Co roku poszukujemy otwartych, kreatywnych osób, posługujących się  płynnie językiem angielskim, zainteresowanych praktykami płatnymi bądź stażem między innymi w następujących obszarach:

Ośrodek Badawczo - Rozwojowy, Sprzedaż, Zakupy, Produkcja, Finanse, IT, Marketingu. Praktyki/ staże  odbywają się od czerwca do września i trwają jeden, dwa lub trzy miesiące.

 

Czytaj więcej

Kariera i rozwój

Synthos promuje rozwój przez naukę. Program szkoleniowy dla każdego pracownika przygotowujemy indywidualnie biorąc pod uwagę Twoje nadwyżki i luki kompetencyjne i odnosząc je do potrzeb wynikających ze stanowiska oraz zakresu obowiązków. Szkolenia merytoryczne zaplanuje razem z Tobą menedżer. W zależności od Twoich potrzeb będą to szkolenia wewnętrzne, ‘on the job training’, szkolenia zewnętrzne organizowane przez firmy szkoleniowe, spotkania o charakterze szkoleń organizowane przez naszych dostawców, konferencje branżowe. Pracownicy, którzy odpowiadają za rozwój naszych produktów regularnie uczestniczą w zagranicznych wydarzeniach branżowych oraz szkoleniach organizowanych przez ośrodki kształcenia i uniwersytety o międzynarodowej renomie.

Czytaj więcej
Partner strategiczny

Ambasadorzy

Ambasadorzy instytucjonalni