O nas

Grupa Kapitałowa LOTOS to jedno z największych przedsiębiorstw w kraju. Jest koncernem naftowym prowadzącym działalność w Polsce i poza jej granicami, zajmującym się wydobyciem i przerobem ropy naftowej oraz sprzedażą hurtową i detaliczną wysokiej jakości produktów naftowych.

Czytaj więcej

Dlaczego warto

Wyróżnia nas unikalna branża – energetyka. Wielkość naszej firmy oraz szeroki wachlarz podejmowanych w jej ramach działań sprawia, że LOTOS ma wiele do zaoferowania zarówno swoim pracownikom, jak i osobom chcącym zdobyć tu doświadczenie w ramach praktyk czy staży.

Czytaj więcej

Kogo szukamy

Grupa LOTOS S.A. zatrudnia pracowników na bardzo różnorodne stanowiska – począwszy od tych typowo technicznych wykfalifikowanych pracowników produkcji, stanowisk administracyjno-biurowych i specjalistycznych w różnych obszarach do stanowisk inżynierskich z branż takich jak automatyka, elektryka, mechanika, technologia chemiczna, zarządzanie produkcją.

Czytaj więcej

Kariera i rozwój

Nasza polityka personalna opiera się na stosowaniu dobrych praktyk oraz wdrażaniu najlepszych standardów i narzędzi w zakresie HR. Dbamy o dobrą atmosferę w trakcie spotkań rekrutacyjnych oraz informację zwrotną po zakończeniu rekrutacji. Gwarantujemy poufność i bezpieczeństwo danych kandydatów.

Czytaj więcej
Partner strategiczny

Ambasadorzy

Ambasadorzy instytucjonalni