Analityk lub Associate (w zależności od doświadczenia kandydata) Departament Capital Corporate Markets

Lokalizacja Warszawa ul. Królewska 16 stacjonarnie lub hybrydowo
Termin nadsyłania aplikacji

2022-02-20

Oferujemy

• Praca na pełen etat z atrakcyjnym wynagrodzeniem
• Wyzwania zawodowe w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku przy dużych projektach rynku akcji i obligacji
• Dynamiczne środowisko pracy i możliwość rozwijania swoich umiejętności
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego na rynkach kapitałowych w wiodącej instytucji finansowej w regionie CEE
• Przyjazne i wspierające środowisko pracy

Zakres obowiązków
• Przygotowywanie prezentacji i opracowań na potrzeby pozyskania projektów
• Aktywny udział na każdym etapie projektu rynku kapitałowego zarówno przy emisjach akcji jak i obligacji
• Praca analityczna w tym wyceny spółek różnymi metodami, analizy danych, rynków, sektorów, analizy biznesowe
• Ścisła współpraca z zespołem ECM i DCM w Wiedniu oraz innym rynkami Erste Group

Preferowany profil kandydata
• Magister finansów, ekonomii, statystyki lub pokrewnej dziedziny (lub na ostatnim roku takich studiów)
• Doświadczenie w bankowości inwestycyjnej, funduszach inwestycyjnych lub innych, idealnie w transakcjach rynku kapitałowego
• Bardzo dobry język angielski w mowie i piśmie
• Dobra znajomość programów Excel, PowerPoint, Word
• Umiejętności analityczne w tym umiejętność wyceny DCF i mnożnikowa. Umiejętność obsługi platformy Bloomberg
• Dobra samoorganizacja, zorientowanie na proces i zwracanie uwagi na szczegóły, z możliwością pracy nad wieloma projektami pod presją czasu
• Doskonałe umiejętności komunikacji, prezentacji i pisania
• Zainteresowanie rynkiem kapitałowym, chęć rozwijania nowych umiejętności i kontynuowania kariery w bankowości inwestycyjnej
• Zaletą byłaby znajomość innych produktów bankowych, w tym produktów kredytowych

Preferowana data rozpoczęcia pracy
Od zaraz.

* Zaznacz Informację Administratora danych osobowych dla Kandydata aplikującego do programu Go4oland- Wybierz Polskę