OFERTA ARCHIWALNA

Stażysta (F/M) w Fundacji PFR

Lokalizacja Warszawa - Śródmieście
Długość trwania stażu

2 miesiące

Preferowana data rozpoczęcia stażu

1-07-2019

Termin nadsyłania aplikacji

2019-05-31

Preferowany profil kandydata

Od kandydata oczekujemy:
• Wykształcenia wyższego (lub w trakcie studiów), w kierunkach: humanistycznym (dziennikarstwo, komunikacja społeczna, nowe media, marketing), ekonomicznym lub zarządczym,
• zainteresowania PR, marketingiem, komunikacją, CSR,
• pożądane lekkie pióro.

Zakres obowiązków

Do zadań kandydata będzie należało:
• samodzielne prowadzenie wybranych inicjatyw realizowanych przez Fundację PFR ,
• wsparcie kluczowych projektów realizowanych przez Fundację PFR,
• przygotowywanie umów we współpracy z departamentem prawnym,
• prowadzenie dokumentacji bieżącej (archiwizacja, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów),
• realizacja działań marketingowych i PR (przygotowywanie krótkich tekstów na stronę internetową, przygotowywanie materiałów marketingowych (broszury, gadżety, etc.),
• wsparcie pracowników Fundacji w pozostałych działaniach.

Oferujemy

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
• płatny staż
• udział w ciekawych i nowatorskich projektach,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• współpracę z ambitnym i kreatywnym zespołem.

Staż w Dziale Rozwoju Rynku GPW

Płatny staż. Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w środowisku rynku kapitałowego. Udział w realizacji programów promocyjnych. Wsparcie merytoryczne opiekuna podczas trwania stażu.

Sprawdź

Staż w Dziale Rynku Pierwotnego GPW

Sprawdź

Staż w Fundacji GPW

Płatny staż Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w środowisku rynku kapitałowego Wsparcie merytoryczne opiekuna podczas trwania stażu

Sprawdź