Staż w Zespole IZFiA

Lokalizacja Warszawa
Długość trwania stażu

1 miesiąc

Preferowana data rozpoczęcia stażu

2018-08-01

Termin nadsyłania aplikacji

2018-07-16

Preferowany profil kandydata

• praca dla studenta kierunków takich jak prawo, administracja, ekonomia, finanse i rachunkowość lub informatyka
• swobodnie posługującego się pakietem MS Office (PowerPoint, Excel, Word) oraz znającego Outlook
• posiadającego zdolność analitycznego myślenia
• dobrze zorganizowanego, pilnego i solidnego

Zakres obowiązków

• wsparcie dla pracowników Izby Zarządzających Funduszami i Aktywami, w szczególności doradcy zarządu ds. prawnych
• pomoc w realizacji bieżących zadań Izby

Oferujemy

• miesięczną płatną praktykę w wymiarze 30h w tygodniu
• możliwość zdobycia doświadczenia w niewielkiej organizacji rynku kapitałowego, zrzeszającej największe podmioty zarządzające aktywami
• możliwość poznania specyfiki pracy polskich towarzystw funduszy inwestycyjnych
• przyjazną atmosferę opartą na współpracy
• szansę sprawdzenia się w praktycznym działaniu

* Zaznacz Informację Administratora danych osobowych dla Kandydata aplikującego do programu Go4oland- Wybierz Polskę

Staż w Dziale Rozwoju Rynku GPW

Płatny staż. Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w środowisku rynku kapitałowego. Udział w realizacji programów promocyjnych. Wsparcie merytoryczne opiekuna podczas trwania stażu.

Sprawdź

Staż w Dziale Rynku Pierwotnego GPW

Sprawdź