Staż w IT przy projekcie opartym o innowacyjną technologię blockchain

Lokalizacja Warszawa
Długość trwania stażu

2 miesiące

Preferowana data rozpoczęcia stażu

2018-07-16

Termin nadsyłania aplikacji

2018-07-03

Preferowany profil kandydata

• Kreatywność, zaangażowanie, dociekliwość, komunikatywność, praca zespołowa.
• Preferowane studia w obszarze związanym z IT.
• W zakresie analizy preferowana znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań oraz notacji UML oraz BPMN.
• W zakresie wsparcia kierowania projektem preferowana znajomość metodyk zarządzania projektami.
• Mile widziana ogólna wiedza o procesie wytwarzania oprogramowania, metodykach zarządzania projektem oraz umiejętności związane z procesem testów oprogramowania.
• W czasie stażu przydatna będzie znajomość podstaw notacji UML i BPMN.

Zakres obowiązków

Stażysta w zależności od preferencji i predyspozycji będzie mógł się sprawdzić w różnych rolach w ramach projektu IT (analityk, kierownik projektu, projektant, tester). W każdej roli stażysta uzyska wsparcie doświadczonych specjalistów pracujących w BIK S.A.

Zakres obowiązków realizowanych w ramach stażu może obejmować:

• Zbieranie i analizę wymagań biznesowych oraz systemowych oraz ich opisywanie z wykorzystaniem narzędzi analitycznych (Enterprise Architect, Confluence, Jira, UML, BPMN),
• Projektowanie rozwiązania IT (architektura oprogramowania, modele UML, web service/REST),
• Projektowanie scenariuszy testowych, udział w testach,
• Przygotowanie oraz udział w warsztatach z Klientami,
• Wsparcie zarządzania projektem (zespołem projektowym oraz zakresem projektu),
• Udział w planowaniu prac projektowych (spotkania planistyczne, opracowanie i aktualizacja harmonogramu),
• Przygotowanie materiałów prezentujących status realizowanych zadań,
• Współpracę z dostawcą rozwiązania technologicznego.

Oferujemy

Staż przy ciekawym, innowacyjnym projekcie związanym z najnowszymi technologiami. Projekt obejmuje implementację i wdrożenie rozwiązania IT umożliwiającego trwałe (zgodnie z regulacjami prawnymi) przechowywanie dokumentów przekazywanych do klientów przez banki. Innowacyjność rozwiązania polega na wykorzystaniu rewolucyjnej technologii blockchain. Dodatkowym atutem projektu jest możliwość współpracy ze startupem z obszaru RegTech dzięki czemu można pozyskać unikalne doświadczenie w zakresie współpracy firmy o ugruntowanej pozycji z młodym przedsiębiorstwem.
Udział w projekcie pozwoli stażyście na zapoznanie się z zakresem obowiązków w ramach różnych ról projektowych. Wiedza zdobyta w ramach stażu pozwoli na optymalny wybór ścieżki kariery i ewentualne kontynuowanie pracy w obszarze IT.

Klauzula informacyjna:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Biuro Informacji Kredytowej S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Jacka Kaczmarskiego 77a, 02-679 Warszawa.
Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: praca@bik.pl, lub pisemnie (adres siedziby administratora).
U administratora danych osobowych wyznaczony jest inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez email iod@bik.pl lub pisemnie (adres siedziby administratora). Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych
Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu:
• przeprowadzenia procesu rekrutacji prowadzonego przez administratora danych.
Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest:
• przepis prawa – w zakresie określonym w przepisach Kodeksu pracy,
• zgoda – w zakresie jaki nie wynika z przepisów Kodeksu pracy.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia procesu rekrutacji lub do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora w zakresie usług związanych prowadzeniem rekrutacji pracowników lub udostępnianiem systemów informatycznych dla celów rekrutacji pracowników – przy czym takie podmioty przetwarzają dane osobowe na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratora, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

* Zaznacz Informację Administratora danych osobowych dla Kandydata aplikującego do programu Go4oland- Wybierz Polskę

Staż w Dziale Rozwoju Rynku GPW

Płatny staż. Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w środowisku rynku kapitałowego. Udział w realizacji programów promocyjnych. Wsparcie merytoryczne opiekuna podczas trwania stażu.

Sprawdź

Staż w Dziale Rynku Pierwotnego GPW

Sprawdź